جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧
رئیس سازمان


اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 20
 کل بازدید : 274174
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/9063
اخبار > بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب


اخبار                               ١٣:٥٩ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان به همراه جمعی از مسئولان و مدیران ارشد استان هرمزگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب و روستاهای آسیب دیده منطقه دالاهو در استان کرمانشاه بازدید کردند.

صالح دریانورد در معیت استاندار و سایر مسئولان استان هرمزگان از نزدیک در جریان روند اقدامات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در روستاهای زرده بالا و پایین شهرستان سرپل ذهاب که بازسازی و اسکان مردم آن بر عهده سپاه امام سجاد (ع) است قرارگرفتند.

بازدیداز اقدامات و تلاشهای جمعیت هلال احمر هرمزگان در امدادرسانی به مردم زلزله‌زده این مناطق نیز توسط هیات هرمزگانی و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان قرار گرفت.

دریانورد ضمن ابرازهمدردی با مردم مصیبت دیده در زلزله اخیر کرمانشان ضمن تشکر از سردار ترابی و همکارانشان اظهار امیدواری کرد وگفت: با تدابیر اندیشیده شده و همکاری دولت ، سپاه و ارتش و مشارکت  مردم هرچه سریعتر زندگی در این مناطق به حالت عادی بازگردد.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ابراز امیدواری کرد کمکهای مردم هرمزگان و اقدامات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان مرهمی برزخم هاو غم های مردم دشت سر پل ذهاب باشد و هرچه زودتر شاهد آبادانی و شادابی و سرزندگی مردم منطقه باشیم.


.انتهای پیام


خروج
امکانات

جستجو
حوزه ها

پیوندهای مرتبطوبگاه های مهم
  آدرس : بندرعباس – ابتدای بلوار علي ابن ابیطالب(چهارراه پگاه سابق)
  تلفن :
43-33665341
  نمابر : 33665345